WSTĘP

poradnik - wstęp

PORADNIK

Drogi Rodzicu !

Przeprowadzone badania wskazują, że nasze pokolenie płaci bardzo wysoką cenę za błędy wychowawcze. Zaoszczędź sobie kłopotów i pomóż sobie oraz swojemu dziecku – dowiedz się jak postępować, aby wychowanie dziecka i jego rozwój były świadome i owocne, a nie przypadkowe i jałowe.

Dołącz do pokolenia rodziców, którzy nie chcą powielać utartych, często niewłaściwych schematów wychowawczych, a sięgają po rozwiązania i strategie pełne sprawdzonych i skutecznych wzorców.

Możesz bezpłatnie korzystać z doświadczenia międzynarodowego grona ekspertów. Dzięki krótkim filmom zamieszczonym w Vademecum Rodzica możesz dowiedzieć się jak wychować dobre, mądre, zdrowe i szczęśliwe dzieci.

To zachęta do poszukiwania i zgłębiania wiedzy, będącej podstawą świadomego wychowywania.

Integralny model rozwoju powstał w oparciu o najcenniejsze doświadczenia pedagogów, najnowszą wiedzę psychologiczną, teorie wspomagania inteligencji i umiejętności, aktualne informacje o tym jak działa nasz mózg oraz wiedzę z zakresu rozwoju osobistego.
Jest to podejście unikalne i interdyscyplinarne.

Przy pomocy niniejszego vademecum każdy Rodzic może nie tylko pogłębić wiedzę, ale przede wszystkim podjąć suwerenną decyzję o tym czy podąża właściwą drogą ku mądremu i świadomemu wychowaniu swoich dzieci.
Zbiór prezentowanych zagadnień jest regularnie uzupełniany.

Zapraszamy!